Güvenlik Merkezine Hoşgeldiniz.

www.altinticareti.com Olarak Siz Değerli Üye ve Müşterilerimizin Güvenliği Öncelikli Düşüncemizdir. Bu Sayfamızda Güvenli Şifre Oluşturma,Hesap Koruması ve Diğer Tüm Güvenlik Bilgilerini Sizler İle Paylaşmayı Hedefledik. Lütfen Günümüz Dünyası Olan İnternette Kazanmayı Düşünürken Kaybedenlerden Olmayın. 

Türkiye Cumhuriyeti Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen SiberAy projesi ile toplumdaki kişilerin interneti ve teknolojiyi amacına uygun ve güvenli bir şekilde kullanması sağlanacak
SİBERAY programının temel amacı güvenli internet kullanımı için kullanıcılara ve vatandaşlara yol göstermektir. Ulusal ve uluslararası platformlarda, siber güvenlik, teknoloji kullanımı, sosyal medya kullanımı, siber zorbalık ve teknoloji bağımlılığı gibi konularda farkındalık oluşturarak; internet, ekran, teknoloji bağımlılığı gibi kişiye ve topluma zarar veren alışkanlıklarla, siber zorbalıkla ve her türlü siber suçlarla eylem daha oluşmadan mücadele etmektir. Programın amacı, toplumun her bir ferdinin interneti ve teknolojiyi güvenli, faydalı, etkili şekilde kullanmalarını sağlamaya yönelik faaliyetler, içerikler, çalıştaylar, çevrimiçi ve çevrimdışı konferanslar, ürünler geliştirerek bu sayede örf, adet ve milli kültüre bağlı nesiller yetiştirilmesine katkı sağlamaktır.

Dolandırıcıların Eline Düşmeyin! Lütfen Yapacağınız Her İşlemi İyi Araştırın. Bu Konuda SİBERAY ‘dan Bilgi Alabileceğinizi Unutmayın.